1. Verdel
  2. Nieuws
  3. Cees viert 12,5 jaar bij Verdel

Cees viert 12,5 jaar bij Verdel

Op zaterdagen liep hij als kind al binnen bij de computerwinkel tegenover het huis van zijn oma. De wens om bij Verdel te werken zat er vroeg in. En inmiddels zijn we 12,5 jaar verder: Cees Vesseur is uitgegroeid tot een vaste waarde binnen het adviesteam én een vertrouwd gezicht op bijna ieder bedrijfsuitje. Of het nu gaat om technische vragen, klantadvies of het organiseren van een personeelsuitje: Cees is erbij. Met zijn aanstekelijke enthousiasme en betrokkenheid laat hij Verdel floreren op zijn eigen manier.

Van winkel naar advies

Cees begon zijn loopbaan bij Verdel in de winkel, waar hij al snel veel technische klussen oppakte. Cees: “Ik werd aardig in het diepe gegooid, maar dat vond ik juist leuk. Zo heb ik het mezelf eigen gemaakt.” Toen het Expert Center ontstond, de voormalige winkel van Verdel, groeide hij door naar een meer coördinerende rol. Inmiddels werkt hij al zo’n vijf jaar als ICT-adviseur en relatiebeheerder. “Het leukste vind ik het contact met klanten. Samen sparren en kijken wat écht past bij hun organisatie.”

In zijn huidige functie is hij een bekend gezicht bij veel zakelijke klanten. “Ik ben vaak hun eerste aanspreekpunt, zowel voor leuke plannen als voor als er iets misgaat. Dat hoort er ook bij. Maar juist die betrokkenheid maakt het mooi.”

Altijd in ontwikkeling

Wat hem drijft? “Steeds beter worden in wat ik doe. Elke keer ontdek ik weer iets nieuws waar ik me verder in wil verdiepen.” De afgelopen jaren groeide Cees uit tot een vertrouwd gezicht binnen het adviesteam. “Ik merk dat collega’s me steeds vaker om hulp vragen, en dat waardeer ik. Het voelt goed om mijn kennis te kunnen delen.”

Dat hij bij Verdel op z’n plek zit, is duidelijk. “Ik verveel me hier nooit. Er is altijd wel een nieuw project, een andere uitdaging of een klant met een bijzondere vraag. En als je dan hoort dat een klant écht blij is met wat je hebt geadviseerd, dan weet je waarvoor je het doet.”

collega Cees

Gangmaker met een draaiboek

Wie Cees alleen kent van zijn rol als adviseur, mist een belangrijk deel van het verhaal. Want ook binnen de personeelsvereniging (PV) is hij al jaren actief. “Ik vond het altijd leuk om aan uitjes mee te doen, dus toen er plek was in de PV, heb ik meteen mijn vinger opgestoken.” Inmiddels organiseert hij samen met het team de meest uiteenlopende activiteiten: van etentjes tot een prison escape en nu zelfs een eigen festival genaamd 'Verdelstival' komende september!

“Ik ben misschien niet de beste planner," lacht hij. “Maar het is leuk om het team op een andere manier te leren kennen. Je spreekt collega’s buiten je afdeling, en iedereen komt op zo’n moment samen. Dat draagt écht bij aan de sfeer.”

“Werk is belangrijk, maar de mensen maken het verschil.”
Cees Vesseur

Floreren in verbinding

Floreren betekent voor Cees groeien in wat hij doet, en dat doet hij. “Ik wil me blijven ontwikkelen in mijn rol als adviseur. En ik vind het mooi dat ik daarin ook de ruimte krijg.” Maar floreren heeft voor hem ook een sociaal aspect. “De gezelligheid, de vrijmibo’s, de lol met collega’s: dat is minstens zo belangrijk. Ik denk dat ik juist daardoor al 12,5 jaar met plezier hier werk.”

Meer lezen over floreren bij Verdel